Oferta pracy – GŁÓWNY KSIĘGOWY

23 maj 2022   |   Aktualności

Stadnina Koni Janów Podlaski Spółka z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunki: finanse, rachunkowość);
  • doświadczenie pracy na stanowisku głównego księgowego min. 3 lat;
  • znajomość przepisów dotyczących rachunkowości, podatków i ubezpieczeń społecznych;
  • obywatelstwo polskie;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie, a ponadto za przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa karne skarbowe;
  • zaangażowanie, dokładność i sumienność;
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  1.  Główny Księgowy odpowiada za gospodarkę finansową i ekonomiczną Spółki;
  2.  Do zadań Głównego Księgowego należy w szczególności:
  • odpowiedzialność za prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami oraz koordynacja działań zapewniających przestrzeganie zasad rachunkowości, w tym przez pracowników księgowości;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, rocznych i statystycznych oraz planów finansowych;
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych;
  • sporządzanie zestawień obrotów i sald;
  • gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji przewidzianej ustawą;
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań okresowych i analiz dla Zarządu Spółki;
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi;
  • prowadzenie ewidencji syntetycznej i analitycznej przychodów i kosztów;
  • nadzór nad prawidłowością naliczeń i i wydatkowaniem środków z ZFŚS;
  • przestrzeganie tajemnicy służbowej;
  • wykonywanie innych nie wymienionych wyżej, zadań zleconych przez przełożonego wynikających z zajmowanego stanowiska.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny oraz CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stadninę Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Preferowane formy kontaktu:

  • osobiście w biurze Spółki;
  • telefonicznie – 83 341 30 09, 663 413 009;
  • e-mail – biuro@skjanow.pl