Oferta pracy – SPECJALISTA DS. HODOWLI BYDŁA/ZOOTECHNIK

05 sty 2022   |   Oferty pracy

Stadnina Koni Janów Podlaski Spółka z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HODOWLI BYDŁA/ZOOTECHNIK

Wymagania:

  • dokładność i skrupulatność;
  • wykształcenie zgodne z kierunkiem oferty
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w pracy przy hodowli bydła

Zakres obowiązków:

  • organizacja oraz nadzór nad chowem i hodowlą bydła mlecznego;
  • planowanie i realizacja zadań produkcyjnych i hodowlanych;
  • nadzór nad podległymi pracownikami;
  • zastępstwo Głównego Zootechnika ds. hodowli bydła.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny oraz CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stadninę Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Preferowane formy kontaktu:

  • osobiście;
  • telefonicznie – 83 341 30 09, 663 413 009;
  • e-mail – biuro@skjanow.pl