Oferta pracy – TRAKTORZYSTA

22 cze 2021   |   Oferty pracy

Stadnina Koni Janów Podlaski Spółka z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:

TRAKTORZYSTA

Wymagania:

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat. T lub B+E lub C+E
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • kierowanie ciągnikiem rolniczym
  • prace magazynowe
  • rozładunek, załadunek zbóż
  • wykonywanie podstawowych usług rolniczych
  • wykonywanie prac remontowych
  • konserwacja ciągników, sprzętu transportowego, maszyn, urządzeń
  • prace transportowe ręczne, indywidualne i zespołowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;

Wymagane dokumenty:

List motywacyjny oraz CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stadninę Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Preferowane formy kontaktu:

  • osobiście;
  • telefonicznie – 661 435 085, 663 413 009;
  • e-mail – lukasz.kuzminski@skjanow.pl