Zwiedzanie z przewodnikiem

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych.
Nasz przewodnik zabierze Państwa w godzinną podróż po terenie najpiękniejszej Stadniny w Polsce. Będzie to niesamowity spacer pełen ciekawostek i historii wraz z możliwością zobaczenia cennych zabytków.
Naszym początkiem jest spacer wzdłuż Padoku (fot. 1) gdzie można podziwiać przepiękne konie o których nasz przewodnik opowiada interesujące historie warte posłuchania. Kolejnym fascynującym miejscem jest to Stajnia Czołowa (fot. 2) którą zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Wycieczka prowadzi również przez Stajnie Prywatne (fot. 3) oraz spacer po Parku gdzie znajduję się cmentarz dla koni (fot. 4), zapełniony głazami z tabliczkami, na których widnieją imiona koni zasłużonych dla stadniny. Kolejny miejscem to Hala Ujeżdżeniowa (fot. 5) w której to właśnie co roku odbywa się najsłynniejsza i najbardziej prestiżowa aukcja koni arabskich. Spacer wzdłuż Stajni Nowych (fot. 6) jest już kończącym tą niesamowitą podróż po Stadninie Koni Janów Podlaski.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przewodnika, żeby mógł Państwu przybliżyć historię Stadniny Koni Janów Podlaski.
Cennik zwiedzania z przewodnikiem
Zwiedzanie indywidualne
do 6 osób 100 zł
powyżej 6 osób bilet normalny 15 zł
bilet ulgowy 10 zł
Zwiedzanie dla grup zorganizowanych
powyżej 15 osób bilet normalny 12 zł
bilet ulgowy 8 zł
* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

* Dzieci do lat 3 zwiedzają nieodpłatnie

* Grupy zorganizowane: wycieczki, grupy szkolne

UWAGA

Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa sięwyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z biurem stadniny. Rezerwacja terminu zwiedzania przyjmowana jest w godzinach pracy biura stadniny tj. poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00.

Bryczki i wozy przejażdżkowe

Poszerzamy ofertę o możliwość skorzystania z przejażdżki wozami oraz bryczkami po pięknych i malowniczych terenach Stadniny Koni Janów Podlaski.
W ofercie posiadamy m.in. przejazdy bryczkami od 5-osobowych po 8 osobowe jak również większym grupom oferujemy możliwość skorzystania z wozów przejażdżkowych 10 osobowych oraz 20 osobowych.
Bryczka Brek

Bryczka Brek

Wóz przejażdżkowy Polowiec II

Wóz przejażdżkowy Polowiec II

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu Bryczek do ślubu. Gwarantujemy, że przejażdżka bryczką wzbogaci uroczystość w ten wyjątkowy dzień oraz pozostanie niezapomnianą pamiątką dla Państwa Młodych oraz gości.
Cennik obowiązujący w terminie 01.07.2018-31.08.2018
Bryczki Cena Czas
Polowiec (do 5 osób) 200 zł 1 godz.
Brek (do 6 osób) 200 zł 1 godz.
Brek II (do 8 osób) 250 zł 1 godz.
Wozy Cena Czas
Wóz przejażdżkowy (do 10 osób) 250 zł 1 godz.
Wóz przejażdżkowy (do 20 osób) 300 zł 1 godz.
*Możliwość wykupienia 30 - minutowej przejażdżki – 70% ceny wg cennika
*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

Jazda konna

Stadnina Koni Janów Podlaski oferuje naukę jazdy konnej na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-11:30 oraz 14:00-17:00
Cennik obowiązujący w terminie 01.07.2018-31.08.2018
Jazda dla początkujących Cena Czas
Oprowadzanie na koniu 20 zł 10 min.
Jazda konna na lonży 30 zł 15 min
Jazda konna na lonży 40 zł 30 min
**Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
*Dla dzieci poniżej 6 r.ż. przejażdżka z dodatkową asekuracją opiekuna
Cennik obowiązujący w terminie 01.07.2018-31.08.2018
Jazda samodzielna Cena Czas
Samodzielne prowadzenie konia w grupie 30 min 30 zł
1 godzina 50 zł
Samodzielne prowadzenie konia indywidualnie 30 min 45 zł
1 godzina 60 zł
*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
Cennik obowiązujący w termine 01.07.2018-31.08.2018
Jazda dla zaawansowanych Cena Czas
30 min40 zł
1 godzina60 zł
Warunkiem korzystania z usługi jazdy konnej dla zaawansowanych jest prowadzenie konia w trzech podstawowych chodach przy prawidłowym użyciu pomocy jeździeckich.
Jazda konna dla grup zorganizowanych odbywa się po wcześniejszym ustaleniu z instruktorem oraz po wykupieniu lekcji (opłata uiszczana jest przy wjeździe na teren stadniny).
Instruktor jazdy konnej - Agnieszka Klaybor tel. 609 222 505

REGULAMIN ZAJĘĆ Z JAZDY KONNEJ

1. Ze względu na bezpieczeństwo osób korzystających z jazdy konnej instruktor nie odbiera telefonu podczas jazdy (kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 8.00-11.30 oraz 14.00-17.30, a także poprzez kontakt sms w godzinach 8.00-18.00).

2. W poniedziałki lekcje jazdy konnej nie są organizowane

3. Czas lekcji obejmuje niezbędne przygotowanie konia do jazdy. Wcześniejsze przybycie do stajni nr 6 pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie czasu poświęconego na naukę jazdy konnej.

4. Jeździec zobowiązany jest do przyjęcia odpowiedniego stroju:

  1. pełne buty na płaskiej podeszwie
  2. długie spodnie
  3. odzienie zakrywające ramiona, brzuch oraz dekolt.

5. Ze względu na dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne koni, czas ich pracy jest ograniczony w ciągu doby. W związku z powyższym instruktor może odmówić zapisu na naukę jazdy konnej w danym dniu.

6. Instruktor świadomy działania patentów lub dodatkowych pomocy jeździeckich (inne niż podstawowe) może ich użyć w razie potrzeby w celu opanowania konia lub pomocy w nauce.

7. Obowiązuje zakaz filmowania zajęć z jazdy konnej.

8. W przypadku rezygnacji z lekcji należy poinformować o tym instruktora wiadomością SMS.Imprezy okolicznościowe

Kryta Ujeżdżalnia którą posiadamy na terenie stadniny to kompleksowy obiekt oraz idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych połączonych z różnymi atrakcjami w której 1/3 powierzchni możemy zagospodarować podestem.

Informacje kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty stadniny, bardzo prosimy o kontakt z biurem stadniny