Zwiedzanie z przewodnikiem

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych.
Nasz przewodnik zabierze Państwa w godzinną podróż po terenie najpiękniejszej Stadniny w Polsce. Będzie to niesamowity spacer pełen ciekawostek i historii wraz z możliwością zobaczenia cennych zabytków.
Naszym początkiem jest spacer wzdłuż Padoku (fot. 1) gdzie można podziwiać przepiękne konie o których nasz przewodnik opowiada interesujące historie warte posłuchania. Kolejnym fascynującym miejscem jest to Stajnia Czołowa (fot. 2) którą zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Wycieczka prowadzi również przez Stajnie Prywatne (fot. 3) oraz spacer po Parku gdzie znajduję się cmentarz dla koni (fot. 4), zapełniony głazami z tabliczkami, na których widnieją imiona koni zasłużonych dla stadniny. Kolejny miejscem to Hala Ujeżdżeniowa (fot. 5) w której to właśnie co roku odbywa się najsłynniejsza i najbardziej prestiżowa aukcja koni arabskich. Spacer wzdłuż Stajni Nowych (fot. 6) jest już kończącym tą niesamowitą podróż po Stadninie Koni Janów Podlaski.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przewodnika, żeby mógł Państwu przybliżyć historię Stadniny Koni Janów Podlaski.
Cennik zwiedzania z przewodnikiem
Zwiedzanie indywidualne
do 6 osób 100 zł
powyżej 6 osób bilet normalny 15 zł
bilet ulgowy 10 zł
Zwiedzanie dla grup zorganizowanych
powyżej 15 osób bilet normalny 12 zł
bilet ulgowy 8 zł
* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

* Dzieci do lat 3 zwiedzają nieodpłatnie

* Grupy zorganizowane: wycieczki, grupy szkolne

UWAGA

Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa sięwyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z biurem stadniny. Rezerwacja terminu zwiedzania przyjmowana jest w godzinach pracy biura stadniny tj. poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00.

Bryczki i wozy przejażdżkowe

Poszerzamy ofertę o możliwość skorzystania z przejażdżki wozami oraz bryczkami po pięknych i malowniczych terenach Stadniny Koni Janów Podlaski.
W ofercie posiadamy m.in. przejazdy bryczkami od 5-osobowych po 8 osobowe jak również większym grupom oferujemy możliwość skorzystania z wozów przejażdżkowych 10 osobowych oraz 20 osobowych.
Bryczka Brek

Bryczka Brek

Wóz przejażdżkowy Polowiec II

Wóz przejażdżkowy Polowiec II

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu Bryczek do ślubu. Gwarantujemy, że przejażdżka bryczką wzbogaci uroczystość w ten wyjątkowy dzień oraz pozostanie niezapomnianą pamiątką dla Państwa Młodych oraz gości.
CENNIK
Bryczki Cena Czas
Polowiec (do 5 osób) 250 zł 1 godz.
Brek (do 6 osób) 250 zł 1 godz.
Brek II (do 8 osób) 300 zł 1 godz.
Wozy Cena Czas
Wóz przejażdżkowy (do 10 osób) 300 zł 1 godz.
Wóz przejażdżkowy (do 20 osób) 350 zł 1 godz.
*Możliwość wykupienia 30 - minutowej przejażdżki – 70% ceny wg cennika
*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja


Imprezy okolicznościowe

Kryta Ujeżdżalnia którą posiadamy na terenie stadniny to kompleksowy obiekt oraz idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych połączonych z różnymi atrakcjami w której 1/3 powierzchni możemy zagospodarować podestem.

Informacje kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty stadniny, bardzo prosimy o kontakt z biurem stadniny