Zwiedzanie z przewodnikiem

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych.
Nasz przewodnik zabierze Państwa w godzinną podróż po terenie najpiękniejszej Stadniny w Polsce. Będzie to niesamowity spacer pełen ciekawostek i historii wraz z możliwością zobaczenia cennych zabytków.
Naszym początkiem jest spacer wzdłuż Padoku (fot. 1) gdzie można podziwiać przepiękne konie o których nasz przewodnik opowiada interesujące historie warte posłuchania. Kolejnym fascynującym miejscem jest to Stajnia Czołowa (fot. 2) którą zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Wycieczka prowadzi również przez Stajnie Prywatne (fot. 3) oraz spacer po Parku gdzie znajduję się cmentarz dla koni (fot. 4), zapełniony głazami z tabliczkami, na których widnieją imiona koni zasłużonych dla stadniny. Kolejny miejscem to Hala Ujeżdżeniowa (fot. 5) w której to właśnie co roku odbywa się najsłynniejsza i najbardziej prestiżowa aukcja koni arabskich. Spacer wzdłuż Stajni Nowych (fot. 6) jest już kończącym tą niesamowitą podróż po Stadninie Koni Janów Podlaski.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przewodnika, żeby mógł Państwu przybliżyć historię Stadniny Koni Janów Podlaski.
Cennik zwiedzania z przewodnikiem
Zwiedzanie indywidualne
do 6 osób 100 zł
powyżej 6 osób bilet normalny 15 zł
bilet ulgowy 10 zł
Zwiedzanie dla grup zorganizowanych
powyżej 15 osób bilet normalny 12 zł
bilet ulgowy 8 zł
* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

* Dzieci do lat 3 zwiedzają nieodpłatnie

* Grupy zorganizowane: wycieczki, grupy szkolne

UWAGA

Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa sięwyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z biurem stadniny. Rezerwacja terminu zwiedzania przyjmowana jest w godzinach pracy biura stadniny tj. poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00.