Zwiedzanie z przewodnikiem

Stadnina Koni Janów Podlaski zaprasza

W okresie wakacyjnym od 26.06.2021 r. do 31.08.2021 r. zapraszamy na samodzielne zwiedzanie Naszej Stadniny.

Samodzielny wstęp na teren Stadniny jest możliwy codziennie tj. od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-16. Samodzielny wstęp na teren Stadniny nie obejmuje zwiedzania z przewodnikiem oraz nie upoważnia do wejścia do budynków stajennych i innych obiektów Stadniny.

Cennik biletów wstępu
Cena
Bilet wstępu normalny 10 zł
Bilet wstępu ulgowy 4 zł
*Bilet wstępu ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 3-18 lat oraz osobom niepełnosprawnym
Postój na terenie Stadniny
samochód osobowy, motocykl 10 zł
autokar, bus 50 zł

Zwiedzanie z przewodnikiem

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych.
Nasz przewodnik zabierze Państwa w godzinną podróż po terenie najpiękniejszej Stadniny w Polsce. Będzie to niesamowity spacer pełen ciekawostek i historii wraz z możliwością zobaczenia cennych zabytków.
Naszym początkiem jest spacer wzdłuż Padoku (fot. 1) gdzie można podziwiać przepiękne konie o których nasz przewodnik opowiada interesujące historie warte posłuchania. Kolejnym fascynującym miejscem jest to Stajnia Czołowa (fot. 2) którą zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Wycieczka prowadzi również przez Stajnie Prywatne (fot. 3) oraz spacer po Parku gdzie znajduję się cmentarz dla koni (fot. 4), zapełniony głazami z tabliczkami, na których widnieją imiona koni zasłużonych dla stadniny. Kolejny miejscem to Hala Ujeżdżeniowa (fot. 5) w której to właśnie co roku odbywa się najsłynniejsza i najbardziej prestiżowa aukcja koni arabskich. Spacer wzdłuż Stajni Nowych (fot. 6) jest już kończącym tą niesamowitą podróż po Stadninie Koni Janów Podlaski.
Cennik zwiedzania z przewodnikiem (czas: 1,5 godz.)
bilety indywidualne bilet normalny 30 zł
bilet ulgowy 20 zł
* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

* Dzieci do lat 3 zwiedzają nieodpłatnie

* Grupa weekendowa (sobota, niedziela ) liczy minimum 10 osób

KDR

10% zniżki na zwiedzanie z przewodnikiem, bilety normalne oraz ulgowe - zwiedzanie indywidualne

UWAGA

Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z przewodnikiem. Rezerwacja terminu zwiedzania przyjmowana jest w godzinach pracy biura stadniny tj. poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00 lub poprzez rezerwację online

Rezerwacja terminu zwiedzania

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych. Do odwołania zwiedzanie Stadniny Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. może odbywać się wyłącznie z przewodnikiem, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

Bryczki i wozy przejażdżkowe

Poszerzamy ofertę o możliwość skorzystania z przejażdżki wozami oraz bryczkami po pięknych i malowniczych terenach Stadniny Koni Janów Podlaski.
W ofercie posiadamy m.in. przejazdy bryczkami od 5-osobowych po 8 osobowe jak również większym grupom oferujemy możliwość skorzystania z wozów przejażdżkowych 10 osobowych oraz 20 osobowych.
Bryczka Brek

Bryczka Brek

Wóz przejażdżkowy Polowiec

Wóz przejażdżkowy Polowiec

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu Bryczek do ślubu. Gwarantujemy, że przejażdżka bryczką wzbogaci uroczystość w ten wyjątkowy dzień oraz pozostanie niezapomnianą pamiątką dla Państwa Młodych oraz gości.
Bryczka 1
Bryczka 2
CENNIK
Cena Czas
Bryczka 300 zł min. 1 godz.
Wozy Cena Czas
Wóz przejażdżkowy (do 10 osób) 300 zł min. 1 godz.
Wóz przejażdżkowy (do 20 osób) 350 zł min. 1 godz.
*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
KDR

20% zniżki na przejażdżki wozami i bryczkami

Imprezy okolicznościowe

Kryta Ujeżdżalnia którą posiadamy na terenie stadniny to kompleksowy obiekt oraz idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych połączonych z różnymi atrakcjami.