Zwiedzanie z przewodnikiem

Stadnina Koni Janów Podlaski zaprasza

W związku z wprowadzeniem Stanu Wyjątkowego, którego obszar obejmuje Stadninę Koni Janów Podlaski, ruch turystyczny zostaje wstrzymany na okres obowiązywania Stanu Wyjątkowego.

Cennik biletów wstępu
Cena
Bilet wstępu normalny 10 zł
Bilet wstępu ulgowy 4 zł
*Bilet wstępu ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 3-18 lat oraz osobom niepełnosprawnym
Postój na terenie Stadniny
samochód osobowy, motocykl 10 zł
autokar, bus 50 zł

Zwiedzanie z przewodnikiem

W naszej ofercie nieodzownym elementem jest możliwość korzystania z usług profesjonalnego przewodnika dla osób indywidualnych jak również grup zorganizowanych.
Nasz przewodnik zabierze Państwa w godzinną podróż po terenie najpiękniejszej Stadniny w Polsce. Będzie to niesamowity spacer pełen ciekawostek i historii wraz z możliwością zobaczenia cennych zabytków.
Naszym początkiem jest spacer wzdłuż Padoku (fot. 1) gdzie można podziwiać przepiękne konie o których nasz przewodnik opowiada interesujące historie warte posłuchania. Kolejnym fascynującym miejscem jest to Stajnia Czołowa (fot. 2) którą zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Wycieczka prowadzi również przez Stajnie Prywatne (fot. 3) oraz spacer po Parku gdzie znajduję się cmentarz dla koni (fot. 4), zapełniony głazami z tabliczkami, na których widnieją imiona koni zasłużonych dla stadniny. Kolejny miejscem to Hala Ujeżdżeniowa (fot. 5) w której to właśnie co roku odbywa się najsłynniejsza i najbardziej prestiżowa aukcja koni arabskich. Spacer wzdłuż Stajni Nowych (fot. 6) jest już kończącym tą niesamowitą podróż po Stadninie Koni Janów Podlaski.
Cennik zwiedzania z przewodnikiem (czas: 1,5 godz.)
bilety indywidualne bilet normalny 30 zł
bilet ulgowy 20 zł
* Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

* Dzieci do lat 3 zwiedzają nieodpłatnie

* Grupa weekendowa (sobota, niedziela ) liczy minimum 10 osób

KDR

10% zniżki na zwiedzanie z przewodnikiem, bilety normalne oraz ulgowe - zwiedzanie indywidualne

Rezerwacja terminu zwiedzania z przewodnikiem

Rezerwacji terminu zwiedzania można dokonać telefonicznie w godzinach pracy biura stadniny tj. poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00 bądź poprzez rezerwację online. Rezerwacja weekendowego zwiedzania z przewodnikiem przyjmowana jest wyłącznie telefonicznie.

Bryczki i wozy przejażdżkowe

Poszerzamy ofertę o możliwość skorzystania z przejażdżki wozami oraz bryczkami po pięknych i malowniczych terenach Stadniny Koni Janów Podlaski.
W ofercie posiadamy m.in. przejazdy bryczkami od 5-osobowych po 8 osobowe jak również większym grupom oferujemy możliwość skorzystania z wozów przejażdżkowych 10 osobowych oraz 20 osobowych.
Bryczka Brek

Bryczka Brek

Wóz przejażdżkowy Polowiec

Wóz przejażdżkowy Polowiec

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu Bryczek do ślubu. Gwarantujemy, że przejażdżka bryczką wzbogaci uroczystość w ten wyjątkowy dzień oraz pozostanie niezapomnianą pamiątką dla Państwa Młodych oraz gości.
Bryczka 1
Bryczka 2
CENNIK
Cena Czas
Bryczka 300 zł min. 1 godz.
Wozy Cena Czas
Wóz przejażdżkowy (do 10 osób) 300 zł min. 1 godz.
Wóz przejażdżkowy (do 20 osób) 350 zł min. 1 godz.
*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
KDR

20% zniżki na przejażdżki wozami i bryczkami

Jazda konna

Dostępna jest również możliwość skorzystania z jazdy konnej.

CENNIK

  Cena Czas
Jazda konna na lonży 50 zł 30 minut
Jazda konna samodzielna 40 zł 30 minut
Jazda konna samodzielna 60 zł 1 godzina
Jazda konna indywidualna 80 zł 1 godzina
Karnet - na lonży 400 zł 10 jazd
Karnet - samodzielna 500 zł 10 jazd

*Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja

Imprezy okolicznościowe

Kryta Ujeżdżalnia którą posiadamy na terenie stadniny to kompleksowy obiekt oraz idealne miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych połączonych z różnymi atrakcjami.