Bal karnawałowy dla dzieci pracowników Stadniny oraz długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem…

Bal karnawałowy dla dzieci pracowników Stadniny oraz długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem…

W dniu 15 lutego zorganizowano bal karnawałowy dla dzieci. Przystrojona w balony i postaci z bajek sala oraz słodki poczęstunek czekały już od rana na przybycie małych gości.

Dzieci przybyłe na bal pojawiły się w różnych przebraniach, m.in. Królewna Śnieżka, Batman, Pajęczyca, Góralka, Księżniczka Zosia , a także Policjant. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez Pana Jacka, a do zabawy dołączyły również Elfy, które starały się zapewnić dzieciom jak najlepsze atrakcje.

Po licznych zabawach dzieci wyglądały Świętego Mikołaja i już z daleka machały zapraszając go do wspólnej zabawy. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Święty Mikołaj wszystkim dzieciom z pomocą Elfów wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieci odwdzięczyły się zadowolonymi buziami, piosenkami oraz wierszykami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci, a niektórzy z nich już nie mogą doczekać się kolejnej Jego wizyty. Żegnając się z dziećmi Mikołaj powiedział, że z ogromną przyjemnością wróci do nas za rok.

     
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.